2% pre Migréna je choroba

2% pre Migréna je choroba

Milý priatelia,

obraciam sa na Vás so žiadosťou o poskytnutie 2% z dane pre našu pacientsku organizáciu Migréna je choroba zastrešujúcu viac ako 400 ludí trpiacich nejakou formou migrény. Veľakrát ide práve o tú najťažšiu formu chronickej bolesti, s ktorou si sami nevedia poradiť.

Radi by sme boli aktívni v tejto oblasti pomoci pri informovaní o nových možnostiach liečby a prevencii pre všetkých, čo potrebujú nájsť komplexné informácie o tomto ochorení. Jedná sa nielen o nás migrenikov, ale veľakrát aj o našich najbližších rodinných príslušníkov, ktorých náš zdravotný stav často obmedzuje viac ako nás samotných.

Dakujeme veľmi pekne za podporu a za dôveru, ktorú nám prejavujete písaním a zdieľaním Vašich t'ažkých životných situácii s chorobou zvanou MIGRENA. Teším na spoluprácu aj v tomto roku.

Gabika Hurbanová

 

MIGRÉNA JE CHOROBA

Adresa: Vlárska 12578/76, 83101 Bratislava-Nové Mesto

IČO: 51198797 Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK5709000000005146282373 (Slovenská sporiteľňa, a.s.)

Denník Migrenika

Ak neviete či trpíte migrénou, alebo len bolesťou hlavy, odporúčame vám vypĺňať si Denník migrenika a následne konzultovať údaje v denníku s vašim lekárom. Denník migrenika spolu s popisom, ako ho správne vypĺňať si môžete stiahnuť aj tu: